מעוניינים ברכישת מזון לכלבים?

חנות החיות בית הכלב משווקת מזון לכלב ברמה הגבוהה ביותר, המכיל את כל הוויטמינים והמינרלים שהחבר הכי טוב שלכם צריך. כמו כן בית הכלב מספקת שירותי משלוחים חינם של מזון לכלבים בפתח תקווה, תל אביב, רמת גן וביתר ערי גוש דן.

רוצים תזונה טובה לכלב שלכם?

חייגו עכשיו: 03-9242111

והזמינו משלוח חינם של המזון המועדף על כלבכם.

כשאתם תרים אחר התזונה הטובה ביותר לכלב שלכם, אתם בוודאי שואלים את עצמכם לא מעט שאלות: איזה אוכל לכלבים הכי כדאי לקנות? האם הכרחי להשקיע דווקא בסוג היוקרתי יותר, או שגם מוצר שאינו ממותג יהיה מספיק טוב? האם לקנות את המוצר בכל חנות חיות או שישנם מקומות מומלצים יותר לקנייתו?
במאמר זה ננסה לעשות עבורכם סדר בדברים ולסייע לכם לבצע את הרכישה הטובה ביותר קודם כל עבור הכלב שלכם, אבל גם עבורכם.

מזון לכלב נחלק לשלושה סוגים עיקריים:

 מזון לגורים
 מזון לכלבים בוגרים
 מזון לבעלי בעיות רפואיות

איזה מזון לקנות לכלב שלנו?

באופן כללי מזון לכלבים נחלק לשני סוגים עיקריים: מזון יבש ומזון רטוב. המזון היבש כולל בדרך כלל פתיתים של אוכל מעובד – מבשר ועד קמח, עוף ואפילו עצמות. מזון יבש איכותי לכלבים מתויג בשם "פרימיום" או "סופר פרימיום", והוא מכיל בעיקר בשר; מזון לכלב הנחשב לפחות איכותי מבוסס רובו על קמח. המזון הרטוב מגיע בדרך כלל בקופסאות שימורים, המכילות מחתיכות בשר ברוטב, בשר טחון ועוד.

מבחינת שמות המותגים בתחום, השמות הידועים והמוכרים בתחום המזון היבש הינם יוקנובה, רויאל-קיינן ופרופלן. השמות השולטים בתחום המזון הרטוב הינם ד"ר פט וסייאנס דיאט.

לפני שאתם שוברים את הראש בשאלה אם עדיף לקנות אוכל לכלב של המותגים הגדולים או מוצר לא ממותג, דעו לכם שבתחום הזה אין הרבה הבדל במחיר בין מזון ממותג לא ממותג, וחשוב לזכור את הפרט החשוב הזה כשרוכשים מזון לכלבים משלל הסוגים הקיימים. מכיוון שכך, עדיף לרכוש את המזון הממותג דווקא, שכן הרבה פעמים שם שווה איכות. ההבדל הקטן (אם בכלל קיים) במחיר לא מצדיק שתיקחו סיכון ותרכשו מוצרים של חברה שאינה מוכרת בתחום.

מזון לבני אדם הוא לא מזון לכלב

כלבים, בדומה לבני האדם, צריכים לקבל מנה מאוזנת של פחמימות, חלבונים, שומנים, ויטמינים ומינרלים. קשה מאוד לדעת לבד מה הכמויות המומלצות, ולכן חשוב שמזונו העיקרי של הכלב יהיה מזון המיועד לכלבים. אם תנקטו גישה פייסנית ומתירנית, ותתנו לחבר הכי טוב שלכם לא רק לשבת ליד שולחן האוכל אלא גם לטעום מזון לכלבים מהתקרובות השונות שעליו, יכול להיות שהדבר יוביל לבעיות כגון ריח רע מהפה ומהגוף של חיית המחמד, למחלות שונות, לחנק ואפילו למוות. מזון לכלב מיועד בדיוק עבורם, והוא גם הבריא ביותר להם מכל בחינה.

מה חשוב לבדוק כשאתה קונה אוכל לכלב שלך?

כשאתם בוחרים אוכל לכלבים חשוב שתבחרו מוצר שהרכיב הדומיננטי בו הוא בשר, ולא סויה או תירס שחלק מהיצרניות משתמשות בו כדי להוזיל את עלויות הייצור. לפני הזמנה של מזון לכלב שלכם בדקו מקרוב מה מכיל המוצר שבחרתם, כדי לדעת שאתם בוחרים את הכי טוב עבור החבר הכי טוב שלכם.
בתיאבון!