מזון לבעלי חיים ומילוי הצרכים הבסיסיים שלהם

מזון לבעלי חיים איכותי וטרי הוא חשוב ואף הכרחי, בשביל לשמור על בריאות בעל החיים שברשותנו עלינו לספק לו אוכל מזין המורכב מחומרי גלם איכותיים ברמה גבוהה אשר כוללים את תוספי המזון הנחוצים לכל סוגי המזון לבעלי חיים.

שדרוג ופינוק הם לא מילים גסות בתחום המזון לבעלי חיים

ידידו הטוב ביותר של האדם הוא כידוע הכלב, אך כל אוהבי החיות יאמרו לכם פה אחד שכל חייה היא אהובה וחשובה להם עד מאוד, על כן דואגים הם "לפנק" ולהשקיע בחיות אלו עד מאוד.

שיפור משמעותי של איכות חיי בעל החיים שברשותנו משתמע משדרוג המזון אותו אנו רוכשים בעבורו.

כלומר : ככל שנרכוש מזון יותר מתאים בתרכובתו ובתוספי המזון המצויים בו כך בעצם נשדרג את המזון לבעלי חיים אותו רכשנו בעבור בעל החיים שברשותנו.

השפעות שונות ויתרונות המזון לבעלי חיים

לבחירת של מזון לבעלי חיים ישנה השפעה רבה על איכות חיי בעל החיים שברשותכם, ויחד עם זאת (תופתעו לגלות) שגם על חייכם ! לדוגמא : מזון לבעלי חיים שאינו מתאים לבעל החיים עקב חסרים מסוימים בתרכובתו, יגרום לנשירת פרווה שתמלא את ביתכם בפרווה לאורך כל השנה !.

על כן מוטב להבין ולבחור מזון לבעלי חיים על פי הפרמטרים הבאים :

תרכובות המזון לבעלי חיים – בעת רכישת המזון לבעלי חיים חשוב להתחשב בגיל בעל החיים ובצרכיו שכן, תרכובות המזון הינן שונות עד מאוד ומתואמות לגיל בעל החיים (כאשר בעל החיים הינו גור הוא חייב לצרוך סוגי מזונות הכוללים בין היתר את הערכים הגבוהים של הוויטמינים החשובים לצורך התפתחות נכונה, לשמירה על שיניו ופרוותו של בעל החיים.