נפטרים מפרעושים – אחת ולתמיד!

כל מי שגידל אי פעם כלב או חתול, מכיר את בעיית הפרעושים מקרוב. הם מפריעים לא רק לחיית המחמד אלא לכל מי שגר, או אפילו מבקר בבית. הם חיים ומתרבים על חיית המחמד, אך אין זה מפריע להם להגיע אל הרהיטים, אל השטיחים ואל הבגדים, ובדרך להשאיר עקיצות כואבות על בני אדם. פרעוש בבית זו בעיה מטרידה ביותר ויש להילחם בה בכל החזיתות – טיפול בפרעושים לחתול/לכלב, ובמקבילהדברה בכל הבית.
בית הכלב יעזרו לכם להילחם בפרעושים!
צלצלו עכשיו 03-9242111

מדוע חשוב להיפטר מהחרק?

הפרעושים הם לא רק מזיקים מציקים ביותר בעקיצותיהם, הם עלולים להיות מסוכנים למדי עבור חיית המחמד. בראש ובראשונה, מדובר בחרקים שמוצצים את דמה של החיה, וכשהבעיה חמורה במיוחד, החיה עלולה לסבול מאנמיה. מעבר לזאת, בעיה נפוצה במיוחד אצל חתולים שסובלים מהבעיה פוצעים את עצמם, שכן הם מגרדים את העקיצות עד זוב דם, ולעיתים נזקקים לתפרים.

טיפול פרעושים לחיית מחמד

פרעושים מתרבים בקצב מהיר מאוד, ולכן חשוב לטפל בבעיה בעודה בהתהוות. זיהיתם שהחתול או הכלב מתגרדים ללא סוף? ראיתם עליהם פרעוש כשליטפתם אותם? מהרו אל המרפאה הווטרינרית הקרובה לביתכם, ותרכשו חומר נגד פרעושים. החומר השימושי ביותר מופיע בצורה של אמפולות, והוא נוח מאוד לשימוש. צריך לשים כמה טיפות מהחומר על גופה של חיית המחמד, אך חשוב לשים אותו באזור גופם אליו לא יוכלו להגיע. קצת קשה לאתר נקודה כזו אצל חתולים, שמלקקים את כל גופם, ובדרך כלל מומלץ לשים את החומר על החלק העליון של הצוואר.