בגדים לכלבים מתוצרת איטליה – המילה האחרונה באופנה!

רוצים שלכלב שלכם יהיה חם בחורף? מעוניינים שהכלבה שלכם תיראה שיקית בקיץ? בגדים בעיצובים נפלאים מחכים לכם בבית הכלב – ואתם מוזמנים להגיע ולמדוד בכיף!

לצפייה בקטלוג הבגדים המלא לחצו כאן

למה צריך בגדים לכלבים?

קודם כל – כי זה כיף. ממש כמו שכיף לכם להתלבש בצורה מעניינת ויפה, ולהלביש את הילדים שלכם יפה ובהתאם לעונות השנה, כך זה כיף גם לאבזר את החברים הכי טובים שלכם בבגדים שמתאימים להם ומבליטים את היופי ואת האופי שלהם. כך למשל, לכלב גדול בלי הרבה פרווה תוכלו לקנות מגוון רחב של בגדים לכלבים כמו סוודר נעים שיחמם אותו בחורף, ולכלבה קטנה תוכלו לקנות שמלת קיץ יפהפייה שתדגיש את יופיה ותגרום לכולם הנאה מרובה.

שנית – כי בחורף זה צורך. למרות שאנחנו יודעים שכלבים יכולים לעמוד בפני טמפרטורות נמוכות (ומכאן הביטוי "קור כלבים" – קור כזה שאפילו לכלבים קשה להתמודד עמו), הרי שבימות החורף הקרים והגשומים גם להם קר, בייחוד לאלה שיש להם מעט פרווה. על מנת לדאוג שיהיה להם חם כשיוצאים לטיול או כשהם נמצאים במלונה שבחוץ, חשוב מאוד לעטוף אותם בבד מחמם וכך למנוע מצבים של התקררות ומחלות. סוודרים או מעילים לחורף שמעוצבים במיוחד עבור חיות המחמד שלכם, יהוו יופי של פתרון, תרתי משמע, שיעזור להם לעבור את החורף כשהם בריאים וחזקים.

שלישית – כי כשמדובר בקולקציית בגדים לכלבים מתוצרת איטליה, שמעוצבת מתוך מחשבה על כל פרט ותוך שימת דגש מיוחד על איכות ועל יופי, פשוט אי אפשר שלא…

בית הכלב – בגדים לכלבים שאוהבים

בית הכלב מציעה לכם ולחברים הכי טובים שלכם בגדים באיכות גבוהה במיוחד. הבגדים מיובאים מאיטליה ומאופיינים בעיצובים יפהפיים ובגימורים איכותיים, כך שהם יוכלו לשמש אתכם לאורך זמן. הבגדים הללו הם הצעקה האחרונה בתחום האופנה לבעלי חיים, ועכשיו הם כאן כדי להפוך את הכלבים שלכם (ואתכם) לאופנתיים במיוחד.
הנכם מוזמנים להגיע אל בית הכלב לשופינג שווה במיוחד בשביל החברים שלכם, ואנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את המידות והגזרות המתאימות